15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

logo_1712189_web_3

 

yuksektecalisma.net olarak insanları “hayata bağlayan bir nefes” sloganıyla yola çıktık. Geçmişten gelen tecrübelerle harmanladığımız bilgi birikimlerimizi paylaşarak, empati gücü yüksek bir kurum olma anlayışına öncelik verdik.

Bu yolculuğumuzda, her geçen gün yenisi eklenen, konusunda uzman ve birbirinden değerli eğitici kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik;  kaliteli, donanımlı, akılcı çözümler getirerek, hizmet üretmeyi hedefledik.

Sürekli değişen ve gelişen sektörel ihtiyaçları yakından takip ediyoruz. Memnuniyetinizi ön planda tutarak, kurumunuzun 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında almakla yükümlü olduğu eğitim ve belgelendirme süreçlerini (İl Sağlık Müdürlüğü Onaylı Sertifikalı Temel İlkyardım Eğitimi, Temel Yangın Eğitimi, Temel Yüksekte Çalışma Eğitimi, İleri Derece Yüksekte Çalışma Eğitimi, Acil Durum Eğitimleri,İş Güvenliği Eğitimleri, Mesleki Yeterlilik Sertifikasyonu) tek bir noktadan, proaktif çözümlerle doğru bir şekilde yönetiyoruz.

 

 

Bir cevap yazın